Vi som jobbar för Askk

Nyfikna, positiva och lösningsorienterade. Det här är vi som jobbar för Askk.

Anders Andersson

Grundare / Senior Advisor

+46 70-910 40 89

anders@askk.se

Annette Braate

VD

+47 48012597

annette.braate@askk.se

Mia Wahlund

Konsultchef / ERP konsult

+46 70-910 85 07

mia.wahlund@askk.se

Maria Tångring

ERP konsult

maria.tangring@askk.se

Simon Fryk

ERP konsult

simon@askk.se

Tomas Hägg

ERP konsult

tomas.hagg@askk.se

Jonas Zachrisson

ERP konsult

jonas.zachrisson@askk.se

Fredrik Glassel

ERP konsult

fredrik.glassel@askk.se

Maria Larsson

ERP konsult

maria.larsson@askk.se

Tomas Wahlén

ERP konsult

tomas.wahlen@askk.se

André Väyrynen

ERP konsult

andre.vayrynen@askk.se

Matilda de la Rose

ERP konsult

matilda.delarose@askk.se

Henrik Werkström

Principal Affärskonsult

+46 76 648 76 22

henrik.werkstrom@askk.se

Therese Åhlin

Ekonomi / Redovisningskonsult

+46 70 671 06 76

therese.ahlin@askk.se